PRO - BIO, první český výrobce biopotravin » Výrobky

Výrobky

 

V současné době obsahuje sortiment našich výrobků přes 1 400 položek v kvalitě BIO. Nabídka zahrnuje výrobky našich vlastních značek - BIOHARMONIE, BIOLINIE a NAŠE BIOFARMA i produkty zahraniční.

Produkty BIOHARMONIE představují základní bio suroviny do vaší kuchyně - předevšícm obiloviny, luštěniny, olejniny, mouky, krupice, těstoviny a další.

Řada BIOLINIE nabízí již připravené bio směsi na rychlou a snadnou přípravu polévek, dezertů, rizot či palačinek. Pod touto značkou nalezte i praktickou nasterilovanou zeleninu, instantní nápoje, snídaňové kaše a cereálie či polévové bujóny.

Řada výrobků NAŠE BIOFARMA nabízí základní biopotraviny, které jsou stoprocentně českého původu. Všechny suroviny mají původ na českých rodinných biofarmách. Na každém výrobku je uvedeno jméno farmáře a místo, odkud surovina pochází. Představujeme produkty s konkrétní tváří a příběhem lidí, kteří jsou u jejich vzniku. Chceme tak podpořit české ekologické zemědělce. Více informací naleznete na www.nasebiofarma.cz

Specializací naší firmy je především zpracování produktů mlynářského původu. Díky modernímu provozu vlastního bio mlýna a dlouholetým zkušenostem jsme schopni nabídnout širokou škálu vysoce kvalitních mlynářských produktů v kvalitě BIO. Nabízíme nejširší sortiment mouk v kvalitě bio. Zaměřujeme se na tzv. zapomenuté plodiny - pohanky, špalda, jáhly, jednozrnka, dvouzrnka a další.

Pro velké rodiny či odběratele z restaurací, hotelů či školních jídelen jsme zavedli řadu GASTRO (rodinná balení), jedná se o větší 2,5 – 4 kg balení našich surovin.

Pro alergiky a jedince s celiakií nabízíme přes 400 bezlepkových biopotravin. Díky oddělenému zpracování v bezlepkovém pohankovém mlýně a balírně jsou naše bezlepkové biopotraviny zcela bezpečné.

Celý náš sortiment můžete objednávat na našem e-shopu

Kompozice BIOHARMONIEBIOLINIE

Naše speciality

Výrobky z našeho bio mlýna

Polotovary BIOLINIE

Pohanka

Špalda

Čirok

Bezlepkové produkty
 

 

 

Výrobky

Odběr novinek

Recept měsíce

Čirokovník se švestkami

Září - to jsou švestky! Upečte si jedinečný čirokový koláč z čerstvých švestek!

Facebook
 
 

| Zajímavé odkazy | www.probio.cz, tel.: 583 301 952, fax: 583 301 960, e-mail: probio@probio.cz

BIO Harmonie, BIOLINE
Bioslavnosti